مشخصات، خرید و بررسی انواع لپ تاپ

قابلیت ذخیرهسازی 11 ساعت باتری از ویژگیهای بسیار بارز این لپ تاپ است. لپ تاپ ها امروزه با طراحی های ظریف و مدرن و قابلیت حمل بسیار آسان در برندهای مختلف مانند لپ تاپ لنوو، لپ تاپ ایسوس، لپ تاپ اچ پی، لپ تاپ دل، سرفیس و مک بوک روانه بازار گردیده اند. بدون شک درباره آنچه که باید در زمان خرید لپ تاپ استوک و لپ تاپ آکبند بدانید، آگاه می باشید.

از دیگر ویژگیهای حائز اهمیت لپ تاپها میتوان به ظرفیت باتری اشاره کرد؛ لپ تاپهایی با باتری قدرتمند که مدت زمان بیشتری را با یکبار شارژ دوام میآورند در بین کاربران طرفداران بیشتری دارند؛ البته این موضوع نیز وجود دارد که عموما ظرفیت باتری بالاتر سبب افزایش قیمت لپ تاپ نیز میشود؛ بنابراین اگر قصد دارید تا یک لپ تاپ با باتری قدرتمند داشته باشید باید بودجه بیشتری را نیز برای خرید آن اختصاص دهید. ظرفیت Ram 4 گیگ مناسب است ولی اگر برنامه های خاصی می خواهید روی لپ تاپ نصب کنید و یا استفاده های فنی و مهندسی سنگین دارید حتما لپ تاپ با ظرفیت Ram بالای 6 گیگ انتخاب کنید .

بنابراین لپ تاپ هایی که در بازار ایران به عنوان استوک فروخته می شوند معمولا بین چند روز ، تا چند سال استفاده شده اند. استوک شاپ به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لپ تاپ های استوک ( کارکرده اروپایی) افتخار دارد برندهای معتبر لپ تاپ های استوک (DELL، ASUS، HP و LENOVO) را با بالاترین گرید و قیمت مناسب نه تنها در اختیارهمشهریان تهرانی، بلکه از طریق پست و تیپاکس در دسترس عموم هموطنان، در سراسر کشور قرار دهد. پیش از خرید لپ تاپ کارکرده و نو حتما به نوع و میزان حافظه هارد آن توجه کنید و با توجه به نیاز خود، مناسبترین گزینه را انتخاب نمائید.

وقتی فناوری تقریباً هر روز، در حال به روز شدن است و دریایی از گزینهها و ویژگیهای ظاهراً بیپایان وجود دارد، انتخاب و خرید لپ تاپ ارزان میتواند کمی سخت به نظر برسد بخصوص اگر بودجهی محدودی داشته باشید. لذا قبل از خرید و اقدام به تعویض این مورد را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید