ویندوز، مک یا سیستمعامل کروم ؟

لپ تاپ گیمینگ و یا لپ تاپ استوک گیمینگ نوعی لپ تاپ است که از نظر ساختار و شرایط کلی به شکلی ساخته شده است که بیشتر برای بازی های کامپیوتری یا گیمینگ کاربرد دارد. لپ تاپ صنعتی یا لپ تاپ استوک صنعتی نوعی لپ تاپ است که برای محیط های کار، کارهای سنگین و زیاد کاربرد دارد این نوع لپ تاپ با توجه به شرایطی که برای آنها تعریف میشود از کیفیت، سرعت، مقاومت و عمر طولانی برخوردار هستند. این نوع لپ تاپ در برابر رطوبت، خش و ضربه کاملا مقاوم بوده و به همین منظور بدنه آنها از فلز آلومینیوم تیتانیوم ساخته میشوند.

لپ تاپ استوک صنعتی با تعریف ارائه شده سیستم هایی هستند که به هر دلیل از حالت آکبندی خارج شده و به عنوان جنس دست دوم در بازار عرضه میشوند. در حالی که فقط ممکن است لپ تاپی که به عنوان لپ تاپ دست دوم می خرید یا به عنوان لپ تاپ استوک نهایت 30 روز استفاده شده باشد.

بنابراین با انتخاب صحیح نه تنها از خرید پشیمان نمیشوید، بلکه از کیفیت و قیمت مناسب نهایت لذت را میبرید. سبکترین لپ تاپهای تینکپد نیز قابلیت رقابت بالایی در بازار دارند و میتوانید به فکر خرید لپ تاپ لنوو با قیمت مناسب باشید. این مدل لپ تاپ گیمینگ مجهز به ویندوز 10 و طراحی بسیار زیبا و ضخامت بسیار باریک با امکان قابلیت حمل بسیار آسان تر به بازار عرضه شدند. از پردازنده و گرافیکی پرتوان برای نمایش انواع بازی های کامپیوتری برخوردار است حمل و نقل و جابجایی این نوع لپ تاپ به دلیل وزن کم، ساده و آسان میباشد.

ملاک و معیار هایی که در انتخاب لپ تاپ های دانشجویی میتواند موثر باشد را میتوان در قالب مقدار وزن لپ تاپ، نوع پردازنده سیستم، نوع رم و ظرفیت داخلی دستگاه، نوع پردازنده گرافیکی، اندازه صفحه نمایش و نوع باتری و میزان ذخیره انرژی دسته بندی کرد که هر شخص متناسب با شرایط و رشته تحصیلی نسبت به انتخاب نوع مناسب کار خود اقدام میکند. پس بطور کلی لپ تاپ هایی که مورد استفاده دانشجویان قرار میگیرند باید دارای مشخصه های خاصی باشد که در استفاده طولانی مدت پاسخگوی نیاز آنها باشد و هم کار با آن خسته کننده و طاقت فرسا نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید