ویندوز، مک یا سیستمعامل کروم ؟

ممنون که همراهمون هستی. ممنون که همراه بودی و باعث شدی با این لپ تاپ خوب هم آشنا بشیم. Core i7 6500U که رمش 8 و هارد یک ترا داشت. حالا با این اوصاف و تفاسیر و اوضاع اقتصادی من پیشنهادم اینه که لپ تاپ Core i5 خوب تهیه کنی که توی قیمت هم کمی بتونی جلو بیوفتی. امکان قابل حمل بودن این دسته از لپ تاپها آنها را مناسب برای مسافرینی که به دنبال دستگاه قابل حمل قوی میگردند کرده است. این لپ تاپ در عین دارا بودن وزن بسیار سبک، پردازنده نسل 10 و کارت گرافیک مناسب، یک لپ تاپ با قیمت 20 میلیون تومان است که باعث میشود این لپ تاپ را یکی از بهترین دستگاهها دارای ارزش خرید بالا کند..

حافظه ی 1 ترابایت به همراه 128 گیگابایت SSD و کارت گرافیک انویدیای 1650 آن توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. برای انتخاب لپ تاپ برای دانشجویان گرافیکی در درجه ی اول باید قدرت پردازش گرافیکی مناسب را برای آنها در نظر گرفت، از این رو کارت گرافیک قدرتمند می تواند فاکتوری مهم به هنگام انتخاب این لپ تاپ ها به شمار بیاید.

لپ تاپ برای گیم اگه بخرید قطعا کارهای مثل فیلم و عمومی رو هم به راحتی براتون انجام میده. لطفا در خصوص خرید لپ تاپ برای انجام طراحی و شبیه سازی های پروژه های مکانیکی مثل سالیدورکس، کتیا، انسیس و … البته برای کارهای از این دست، یک سیستم با مشخصات پایین تر هم براحتی میتونی نیازهای شما رو برآورده کنه. یادتان باشد که سی پی یوها قلب تپنده رایانه ها و کلا گجت های هوشمند هستند پس باید متناسب با نوع نیاز کاری شما از سیستم های رایانه دارای قدرت، سرعت و دقت عملکردی مطلوب باشند. این امر بستگی به نیاز اصلی شما در خرید لپتاپ و عواملی چون وزن، زیبایی، شرایط و میزان استفاده دارد.کالاوما مقالات بسیاری در این زمینه برای شما آماده نموده که میتوانید از آنها راهنمایی بگیرید.

بهترین کار برای مقایسه دو CPU مقایسه ی بنچمارکاشونه و نمیشه گفت قدیمی شده چون CPU Core i7 با مدل های 9750H و 10750H از لحاظ بنچ مارک تفاوت زیادی باهم ندارن. و مطمینم نسل های جدید Core i5 از نسل های قدیمی Core i7 بهتر و روان تر کار می کنن. صفحه نمایش های 12.5 تا 14 اینچی بهترحمل می شوند وبیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. هنگامی که بدانید کدام سیستمعامل را میخواهید، می توانید حداقل مشخصات سختافزاری مورد نیاز خود را بفهمید.

دیدگاهتان را بنویسید