ویندوز، مک یا سیستمعامل کروم ؟

این پردازنده در لپتاپهای مکبوک ایر و مکبوک پرو مورد استفاده قرار میگیرد. البته باید توجه داشته باشید که این لپ تاپ پردازنده قدرتمندی ندارند اما میتوانید با همین پردازنده و 4 گیگابایت رم آن براحتی نرم افزارهایی مثل ورد، پاورپونت، اکسل و … پس در صورتی که می خواهید از لپ تاپ خارج از خانه و زیر نور خورشید بهره ببرید، پیشنهاد می شود که رایانه های همراهی با نمایشگر مات انتخاب کنید؛ بااینکه که نمایشگرهای مات، رنگ ها را با کیفیت پایین تری در مقایسه با نمایشگرهای براق نشان می دهند.

1366 است و روکش مات دارد که برای تماشای فیلم مناسب است. البته دقت کنید اگه از نرم افزارهای سنگین استفاده میکنید یا میخواهید اجرا برنامه سریع باشد بهتر است لپ تاپی با پردازنده قوی تر تهیه کنید که طبع قیمتش نیز کمی بالاتر میرود. با افتخار پاسخگوی سوالات شما هستیم. البته این پنلها بسیار گران قیمت هستند و بیشتر در لپ تاپهای رده بالا استفاده میشوند بنابراین کمتر شاهد این نوع پنل در لپ تاپها هستیم. یا اینکه زمان بررسی کردن مشخصات دقیق لپ تاپ مورد نظر را نداریم و فقط میخواهیم که هر چه سریعتر آن را خریداری کنیم و به دنبال این هستیم که بدانیم بهترین لپ تاپ هایی که می توانند نیازهای ما را برآورده کنند چه لپ تاپ هایی می باشند.

بایوس لپ تاپ لنوو یکی از مسائلی است که با ورود برخی مدل های جدید از لپ تاپ های لنوو سر زبون ها افتاده و دوستانی که قصد تعویض ویندوز لپ تاپ های لنوو مثل G500 ، G510 و Z510 رو داشتن احتمال خیلی زیاد به این مسئله برخورد کردن… همچنین لپ تاپها ممکن است که از پورت اترنت نیز برای این منظور استفاده کنند.

اولین قدم برای خرید لپ تاپ، اطلاع از قیمت روز لپ تاپ و تعیین بودجه مورد نظر و میزانی است که قصد دارید برای لپ تاپ مورد نظر هزینه کنید. لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V130 دارای 8 گیگابایت رم است که به شما در اجرای راحت تر نرم افزارها کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید