ویندوز، مک یا سیستمعامل کروم ؟

اما برای کسی که بخواهد پول زیادی را خرج کند. این کار ساده می تواند خسته شدن یا خسته نشدن دست در حین تایپ را اثبات کند. پس اگر برنامه نویس هستید یا یک مهندس و قصد خرید لپ تاپ برای اجرای برنامه های مهندسی را دارید این لپ تاپ را گوشه ذهنتان داشته باشید. مخصوصا زمانی که برای کارهای رندرینگ و مهندسی از آن استفاده میکنید.

بهترین لپ تاپی هایی که که میشه با بودجه حداکثر تا 70 میلیون خرید که برای هر کاری مثل برنامه نویسی و گیم و کارهای گرافیکی استفاده کرد چی هست؟ بله حتما. ما قبلا در مقاله «بهترین لپ تاپ هیا پیشنهادی برای کارهای گرافیکی» لیستی از بهترین لپ تاپ رو برای این منظور معرفی کردیم که پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو مطالعه کنید. اما برای گیم، لپ تاپ های تخصصی که در مقاله «بهترین لپ تاپ های گیمینگ» که پیشنهاد کردیم حتما ببینید. می دانیم که مک بوک ها برای افراد زیادی جذابیت دارند اما اگر به دنبال یک لپ تاپ گیمینگ خوب هستید این لپ تاپ هایی لاکچری نمی توانند برای شما مناسب باشند.

فقط در برخی لپ تاپ ها وجود داره که قیمت لپ تاپ هایی با این امکانات مسلما بالاتره ! برای این دسته از دانشجویان قدرت پردازشی و قدرت گرافیکی بسیار حائز اهمیت می باشد که همین امر می تواند سبب بالاتر رفتن هزینه های خرید این لپ تاپ ها باشد. از پردازنده و گرافیکی پرتوان برای نمایش انواع بازی های کامپیوتری برخوردار است حمل و نقل و جابجایی این نوع لپ تاپ به دلیل وزن کم، ساده و آسان میباشد. لپ تاپ های نو عالی هستند. لپ تاپهایی که از ویندوز استفاده میکنند، برای دانشجویان، محققین و کاربران شاغل بسیار عالی است و البته که تنها دستگاه موجود و خارق العاده برای گیمرها نیز محسوب میشود.

رحمانی گفته: شما فقط لپ تاپ دست دوم دارید یا کامپیوتر و پرینتر هم دارید؟ این دستگاهها ترکیبی هستند و میتوانند در حالت سنتی لپ تاپ، حالت تبلت و موقعیتهای دیگر همچون ایستاده یا حالت چادری مورد استفاده قرار بگیرند. فروشگاه یا سایتهایی را انتخاب کنید که به شما مهلت تست میدهند. این دستگاه شباهت زیادی به لپتاپهای امروزی نداشت؛ اما برخورداری از ویژگیهایی مثل مانیتور ۵ اینچی، درایور فلاپی، باتری، مودم و صفحه کلید آن را در زمرهی لپتاپها قرار داده بود. در زیر چتر نامهای بزرگی مانند ThinkPad و IdeaPad، طیف وسیعی از لپ تاپهای یوگا هم در بازار وجود دارند که بیشتر در رده لپ تاپهای ۲ در ۱ در این برند ساخته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید