پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

عمده قدرت لپ تاپ به پردازنده بستگی دارد. نوع پردازنده ی مورد نیاز ما برای خرید لپ تاپ اداری کدام است؟ فروشگاه اینترنتی آیتیهوم یکی از بزرگترین فروشگاههای مربوط به خرید لپ تاپ و ابزارهای دیجیتال است. برای مثال صفحه نمایشی که در هنگام خرید لپ تاپ ایسر نظر شما را جلب می کند می تواند در خرید لپ تاپی در برند دیگر کاملا متفاوت باشد. اینکه من اطلاعات لپتاپ اچ پی مدل DB1200-C رو دیدم و بنظرم خیلی جالب بود ولی سوالم اینه ک ارزش خرید داره نسبت ب هم قیمت هاش، و اینکه میشه باهاش بازی کرد؟

به طور کلی لپ تاپ های 15 میلیون تومانی از گرافیک و پردازنده قدرتمدی برخوردار نیستن و پیشنهاد میشود به دنبال خرید مدل های گران قیمتتری باشید. سلام، لپ تاپ های این پست همگی زیر 15 میلیون تومان قیمت دارند و قطعا برای فعالیت های دانشجویی مناسب هستند. سلام، میخواستم یک لپتاپ برای بازی بخرم شما چه مدل یا مدل های رو پیشنهاد میدید؟ سلام، بله درسته فعالیت های دانش آموزی زیاد سنگین نیست، پیشنهاد میکنم به پست زیر مراجعه کنید تا با لپ تاپ های ارزان دانش آموزی بیشتر آشنا شوید. سرفیسها به ویژه مناسب دانش آموزان، دانشجویان و مسافران هستند.

ببخشید من دانش آموزم و کار زیادی با لپتاپ ندارم ،بنظرتون تا ۱۵میلیون هزینه کنم یا ۱۰میلیون ؟ در ضمن میتونم تا 15 میلیون هزینه کنم. سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ،نمیتونم تا ۱۵میلیون هزینه کنم ولی میخوام چیزی بخرم که ارزش داشته باشه ،تجربه شخصیتون رو بگید،چی بخرم ؟ به مواد و قطعات لپ تاپ در کنار قیمت لپ تاپ اهمیت بدهید و سعی کنید که وسواس بیشتر نسبت به مونتاژ و طراحی آن داشته باشید. تمام مشخصات این لپ تاپها قابل احترام و مناسب است و میتواند در این عصر برای شما مناسب باشد.

برای تجربهی آثاری مانند Cyberpunk 2077 و Dark Souls، میتوانید لپ تاپی را خریداری کنید که در کنار کارت گرافیک قدرتمند، دارای پردازنده مرکزی مناسب، حافظه SSD و دیگر فاکتورهایی است که در درجه اهمیت بعدی قرار میگیرند. این سری از لپ تاپ اچ پی با تمرکز بر کارت گرافیک و قدرت اجرای برنامه ها توانست سری موفقی در لپ تاپ های گیمینگ شود. شما باید مدلی رو انتخاب کنید که کارت گرافیک و پردازنده قدرتمندی رو داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید