پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

سر و کار دارید چون با رندنیگ سنگین و محاسبات پیچیده رو برو هستید هرچقدر سیستم شما قوی تر باشد بهتر هست و کاملا این رو در کار متوجه میشید. امیدوارم تونسته باشم طوری راهنمایی تون کنم که راحت تر بتونید لپ تاپ مورد نظرتون رو انتخاب کنید. اگر چهhp اجزای سخت افزاری را در شاختار لپ تاپ هی خود مورد استفاده قرار می دهد که در لپ تاپ های dell نیز وجود دارند یا تا حدودی شبیه به آن ها می باشد اما باز هم به کیفیت قطعات سخت افزاری لپ تاپ های dell نمی رسند.

باتری لپ تاپ های استوک چقدر عمر می کنند؟ این آینده نگری خیلی عالی هست چون معمولا لپ تاپ ها عمر نسبتا طولانی دارند. البته قیمت مناسب لپ تاپ لنوو هرگز به معنی بی کیفیتی محصولات آن نبوده که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، کانفینگ فوق العاده ای نیز دارند.

برندهای مختلفی در سراسر جهان در تولید انواع لپتاپ باکیفیت باهم رقابت دارند که در فروشگاه اینترنتی لیپک چهار برند معتبر عرضه میشود. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک لپتاپ با رم زیاد انتخاب میکنید. با بودجه ای که در اختیار دارید میتونیم با خیال راحت به سراغ لپ تاپ های گیمینگ بریم. تمام لپ تاپ های که مقاله «بهترین لپ تاپ های زیر 20 میلیون تومان» و حتی «بهترین لپ تاپ های زیر 15 میلیون تومان» پیشنهاد داده ایم گزینه های مناسبی برای کارهای روزمره با یک بودجه حداقلی هستند. پس اگر کارتان با لپ تاپ در حد کارهای روزمره مثل وب گردی، دیدین فیلم و انجام بازی های معمولی و یا استفاده از ابزارهایی مثل ورد و پاورپوینت و حتی فتوشاپ هست، لپ تاپ های پیشنهادی این دو مقاله میتونند گزینه های مناسبی براتون باشند.

بهترین لپ تاپ ها برای کار های گرافیکی و فتوشاپ پیشرفته در بودجه ی زیر ۴۰ میلیون چیست؟ 256SSD که نزدیک 40 میلیون نیز قیمت دارد یکی از فوق العاده ترین لپ تاپ در این بودجه برای کارهای گرافیکی دو یا سه بعدی است. بودجم هم نهایتا ۲۵ میلیون هستش… سرعت بالای لپ تاپ گیمینگ یکی از مزایای این دستگاه در مقایسه با هم نسل های خود می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید