پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

2. اچ پی (HP) نیز از قافله عقب نمانده و تصمیمات مشتری پسند در طراحی لپ تاپ میگیرد، مانند: مقاومت در برابر ضربه، طراحی لپ تاپ های باریک و سبک، و تمایل به افزایش ظرفیت باتری. 4 سه برابر سرعت بیشتری نسبت به درایوهای SATA معمولی دارد. همونطور که قبلا هم گفتنم کارهای گرافیکی رو میشه به دو بخش دو بعدی و سه بعدی تقسیم کرد. اما اگر باز هم خواهان پایین آوردن وزن لپ تاپ خود هستید؛ به شما لپ تاپهایی با صفحه نمایشگر 15.6 اینچی را پیشنهاد میکنیم.

لپ تاپ اچ پی همواره از نظر سخت افزاری نسبت به برند لنوو پیشتاز بوده و جای بیشتری را در بازار فروش به خود اختصاص داده است. همچنین اگر قصد فروش لپ تاپ دست دوم دارید، میتوانید با ثبت کالای خود در بخش “ایسام من”، آن را با قیمت مورد نظر خود بفروشید. اگر احتمالاً میتوانید Core i5 بخرید، ما آن را توصیه میکنیم.

اما این دستگاه را به خودی خود به عنوان تبلت توصیه نمیکنیم، زیرا حالت تبلت ویندوز 10 آنها کاملاً محدود است. اگر یک دستگاه ساده کوچک را میخواهید، انواع تبلت ۱۰ اینچی و تبلت ویندوزی را توصیه میکنیم. البته، شما باید این ویژگیها را با بودجه و نیازهای خود متعادل کنید و از میان جنگ نامهای تجاری در نهایت سراغ انتخاب درست بروید. در نهایت اکثر لپ تاپ ها از پورتهایی مثل USB ،HDMI، پورت اترنت، کارتخوان و غیره پشتیبانی می کنند که به شما قابلیتهایی برای اتصال موس، ویدئو پروژکتور، مانیتور جداگانه و غیره را خواهند داد.

خرید ارزانترین مدل موجود در بازار ممکن است که برای جیب شما و با توجه به بودجهتان مناسب باشد؛ اما تمامی امکانات مورد نیازتان را ندارند و این امکان نیز وجود دارد که دوام آنها زیاد نباشد. لذا قبل از خرید و اقدام به تعویض این مورد را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید