پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

برخی از لپ تاپها کاملا برای کاربری عمومی و انجام امور معمول روزمره تولید شدهاند که یکی از آنها، مدل Ideapad 1 لنوو است. لپ تاپ سری ThinkPad لنوو دارای ویژگیهای جذابی است که برای نظارت، مدیریت و همچنین کار تولید محتوا بسیار مناسب است. برای کاربرانی که به دنبال محاسبات ضروری و سادهی روزانه هستند، 4 گیگابایت رم لپ تاپ کفایت میکند.

دنیای امروز، دنیایی است که در آن نمیتوان بدون لپ تاپ سر کرد؛ درواقع لپ تاپ یک کالای ضروری به شمار میروند که از کار گرفته تا تحصیل به آن گره خورده است. فروشگاه اینترنتی لیپک با درک دغدغه ی مالی برای خرید لپ تاپ برای دانشجویان عزیز میهن، تمام تلاش خود را داشته است تا خرید این لپ تاپ ها را برای این افراد آسانتر سازد و با گارانتی کردن محصولات خود این اطمینان را به این افراد دهد که کالای خریداری شده دارای ضمانت می باشد. برخی از لپ تاپ ها به راحتی به صفحات کیبورد متصل می شوند و می توانند مانند یک لپ تاپ برای شما عمل کنند اما باید دید که شما به عنوان یک دانشجو چه توقعی از لپ تاپ خود دارید و چه مشخصه هایی از یک لپ تاپ مد نظر شماست.

این لپ تاپ، لپ تاپ دیگری است که برای کاربری عمومی تولید شده است که صفحه نمایش 11.6 اینچی دارد و به دلیل ابعاد نسبتا کوچک بدنه، ضخامت 1.79 سانتیمتری و وزن 1200 گرمی، میتوان در یک کیف دستی معمولی آن را با خود حمل کرد. این لپتاپ صفحه نمایش 11.6 اینچی دارد و به دلیل ابعاد نسبتا کوچک بدنه، ضخامت 19.9 و وزن 1.2 کیلوگرم، میتوان به راحتی آن را در هر شرایطی حمل کرد. ما قبلا در مستر نکست در مقاله «بهترین لپ تاپ ها برای گیمینگ» لیستی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ در بازه های قیمتی مختلف رو معرفی کردیم.

البته برای کارهای از این دست، یک سیستم با مشخصات پایین تر هم براحتی میتونی نیازهای شما رو برآورده کنه. این دوتا لپ تاپ از لحاظ کانفیگ نسبتا برابرن اما نیترو از پردازنده ی نسل 10 استفاده میکنه که به شدت با نسل ها قبلی متفاوته و این تفاوت توی سالهای آینده بیشتر خودش رو نشون میده.

دیدگاهتان را بنویسید