پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

یک لپ تاپ مخصوص بازی باید دارای سخت افزارهای قدرتمند و متناسب برای اجرای بازی های سنگین باشد . وزن بالای این لپ تاپها به دلیل امکانات سخت افزاری زیاد و حرفهای و صفحه نمایش بزرگ سبب شده است تا نتوان به راحتی آنها را جابهجا کرد. حتی اگر میخواهید لپ تاپ کوچکی در سایز مینی خریداری کنید موضوع کیبورد و تاچ پد مهم هستند و طراحی آنها باید فضای کافی برای عکس العمل دست هنگام کار با دستگاه را فراهم کند.

اگر میخواهید یک لپ تاپ با پردازنده Core i3 یا Core i5 تهیه کنید، به سراغ تراشه قدیمی اینتل پنتیوم، سلرون یا اتم نروید. اما اگر یک وکیل پایه یک دادگستری می باشید و مدام باید پرونده موکل های خود را بررسی کنید بهتر است به سراغ لپتاپ استوک بروید.

استفاده از پردازنده (CPU) قدرتمند در این مدل لپ تاپ ها سرعت بوت شدن سیستم را میانگین به 30 ثانیه رسانده است که در مقایسه با سایر هم نسل های خود تایم قابل قبولی می باشد. گرچه این قیمت نسبتا گران در مقایسه با سایر لپ تاپ ها بدون علت نیست , ولی یک گیمر حرفه ای برای انتخاب یک لپ تاپ مخصوص بازی باید سیستمی مناسب را انتخاب کند .

این محصول ایسوس با سایر ویژگی های منحصر به فرد خود از قبیل قطر کمتر از 3سانتی متر , سیستم خنک کننده بسیار عالی و .. در رده یکی از محبوب و بهترین لپ تاپ گیمینگ 2017 قرار گرفت. بنابراین بهتر است که ابتدا انتظارات خود از یک لپ تاپ و زمینه کاری خود را تعیین کرده و سپس برحسب بودجه، یک گزینهی مناسب انتخاب کنید. حتی بررسی سرعت اتصال وای فای لپ تاپ نیز در این زمینه اهمیت دارد و باید ببینیم که لپ تاپ در این شرایط، میتواند اتصال اینترنت را بهصورت پایدار حفظ کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید