پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

■ آموزش گرامر انگلیسی از صفر تا صد! از طرفی ، نگهداری یک وب سایت آموزشی خرج داره ! این تسکها مطمئنا در آینده شرایط متفاوتتری خواهند داشت و شما میتوانید با انتخاب یک لپ تاپ مناسب، در سالهای آینده نیز بدون اضطراب خاص به کارهای خود بپردازید. در جدول زیر میزان فضایی که ویندوز 10 و تعدادی از نرم افزارهای محبوب و پر کاربرد اشغال میکنند را برای کمک به میزان رم لپ تاپی که باید خریداری کنید، آوردهایم.

تقریبا از سال 1383 فعالیتم رو تو اینترنت فعالیت شروع کردم. حالا این اتفاق خوبه یا بده خدا می دونه اما خدا نکنه 1 چیز تو جامعه اپیدمی بشه ، دیگه مردم به هر ضرب و ضوربی که شده میخوان اون حالت اپیدمیک رو حفظ کنن . لپتاپهای Lenovo لپتاپهایی مقرون به صرفه و متنوع هستند که برای اولویتهای مختلفی گزینه دارند.

بیشتر فعالیت ما در آی تی هوم، در زمینه خرید لپ تاپ ایسوس و لپ تاپ لنوو می باشد که سازندگان این لپتاپ ها از مطرح ترین کمپانیهای سازنده لپتاپ در جهان هستند. آیا مک بوک ها برای گیمینگ مناسب هستند؟ ایسوس این سری از لپ تاپ های خود را Republic Of Gamers به معنی” جمهوری گیمر ها” نامگذاری کرد.

من ابراهیم درویش و رفیق شفیقم محمد رضا امین زاده دلمون فقط و فقط به لطف و محبت های شما خوانندگان عزیز خوشه پس ما رو فراموش نکنید ! من ابراهیم درویش هستم بلاگر تکتولوژی و مدرس زبان انگلیسی. در سال 1989 از دو نوت بوک Compaq LTE و Compaq LTE 286 به عنوان اولین نمونهها در نوع خود رونمایی شد که اندازهی کوچکی داشته و برای کسانی که به طور مداوم در حال حرکت بودند یک گزینهی بسیار خوب محسوب میشد.

دیدگاهتان را بنویسید