پردازنده یک لپتاپ خوب چه مشخصاتی دارد؟

با توجه به نیازها و بودجه تون لپ تاپ هایی که در بخش « بهترین لپ تاپ ها تا 15 میلیون » معرفی کردیم میتونند گزینه های خوبی براتون باشند. بهترین لپ تاپی هایی که که میشه با بودجه حداکثر تا 70 میلیون خرید که برای هر کاری مثل برنامه نویسی و گیم و کارهای گرافیکی استفاده کرد چی هست؟

عملکرد این لپ تاپ های برای کارهای گرافیکی معمولی حتی فتوشاپ خوب است اما برای بازی های سنگین پیشنهاد میکنم از لپ تاپ های تخصصی بازی که کارت گارفیک مجزا دارند اشتفاده کنید. سلام من یه لب تاپ برای بازی و کارهای دانشجویی میخوام بخرم و یه جوری باشه که بازی هاییی مثل gta v رو روان اجرا کنه.. یه لپ تاپ میخواستم دانشجویی.بشه باهاش بازی هم کرد مثل فوتبال.بودجه ی ۲۰ میل دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید. سلام جناب سمامی عزیز.داداش براآموزش نقشه کشی ساختمان درجه دو اسکیس وطراحی دستی ویژه معماری داخلی وآموزش اتوکدساده واتوکددوبعدی سازی وسه بعدی سازی اتوکدوهمچنین آموزش نرم افزارهای فتوشاب تخصصی ویک ازشاخه ها که به فتوشاب تخصصی نیازداره پست پرداکشن وپرزانته دیجیتال وهمچنین آموزش نرم افزارتری دی مکس و وی ری وآموزش نرم افزاررویتrevit ومیخوام ازطریق آنلاین آموزش ببینم واجراکنم وامتحان پس بدم برااستاد وبعدش یک سایتی برافروش وتبلیغات راه اندازی کنم وبتونم کارهای مربوط به همین ها وشغلم روازطریق اینترنت دراین زمینه هاانجام بدم واینستاهم باهاش سروکاردارم براشغلم ازطریق همین لب تاب وشغلم طراحی داخلی وطراحی دکوراسیون داخلی میشه به امیدخدا حالاداداش کدوم لب تاب روپیشنهادمیدین؟

یک پردازنده قدرتمند میتواند چندین وظیفه را به طور همزمان اجرا کند، نرم افزارهای بزرگتر و پیچیدهتر را به اجرا درآورد و همچنین از پس فایلهای بزرگتر به آسانی بر میآید. همچنین پشتیبانی از نمایشگر ثانویه نیز برای آی پد فراهم شده است و چندین قابلیت دسترسی جدید هم دارد. حافظه رم (RAM) کوتاه شده «حافظه با دسترسی تصادفی» است. در ادامه راهنمای خرید لپتاپ خوب است بدانید که اگر یک لپتاپ میخواهید که از جدیدترین و بهترین فناوریهای اتصال به شبکه پشتیبانی کند، محصولی خریداری کنید که از Wi-Fi 6 پشتیبانی کند.

در ادامه راهنمای خرید لپتاپ خوب است بدانید که یک مدل بالاتر از Core i5 است و مدلهایی با اعدادی که HQ یا K تمام میشوند، میزان مصرف بیشتری دارند و دارای چهار هسته هستند که در نتیجه بازیها را میتوان با آنها به شکل روانتری انجام داد و عملکرد بهتری نیز دارند. البته مزیت دیگر این است که شما میتوانید بازیهای سطح بالا را روی لپتاپ خود انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید