بررسی مسائل مخلتلف کانکس ویلایی

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با مزایا و معایب خرید کانکس ویلایی آشنا کنیم. قبل از آنکه تصمیم به خرید کانکس طرح ویلا بگیرید تمامی موارد گفته شده را با دقت و حوصله بخوانید. خوب فکر کنید تا در نهایت به یک نتیجه مطلوب برسید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

انکس باغی

مشکلات زندگی شهری و آلودگی و شلوغی آن باعث شده است که تمایل به زندگی در خارج از شهرها زیاد شود. همین مساله باعث شده است که در سالهای گذشته ویلانشینی و زندگی در باغات بیشتر شود. برای این منظور دو گزینه ساخت و ساز سنتی و استفاده از خانه های پیش ساخته و کانکس وجود دارد. کانکس باغی به عنوان راهکار برای سکونت می باشد

در محدوده هایی که جزو بافت مسکونی می باشند امکان ساخت و ساز ساختمان وجود دارد و طبیعتا درگیری های اداری خود را می طلبد. برخی از محدوده ها همچون باغ ها با توجه به ملاحظات زیست محیطی و غیره  امکان ساخت و ساز به مفهوم سنتی وجود ندارد. هرچند در جاهایی که امکان ساخت و ساز نیز وجود دارد می توان، کانکس ویلایی و مسکونی را به عنوان گزینه ای مطلوب پیشنهاد داد.

امکانات کانکس ویلایی 100 متری لوکس

 • اتاق خواب همراه با کمد دیواری
 • جهت راحتی تمام افراد خانواده در این مدل از کانکس های مامیس 2 نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی گنجانده شده است.
 • استفاده از کابینت های هایکلاس در ساخت آشپز خانه به همراه تمامی تجهیزات
 • تعبیه حفظ برای درب ها و پنجره ها (درب ها ضد سرقت و پنجره ها 2 جداره هستند )
 • نورپردازی شیک در سالن پذیرایی
 • در صورت دوبلکس بودن دارای تراس
 • دارای گرمایش و سرمایش مکانیکی

قیمت کانکس مسکونی

همانند محصولاتی که تا به اینجا براتون توضیح دادیم کانکس مسکونی نیز متری حساب میشوند و امکاناتی که مد نظر دارید در آن قرار گرفته شود تاثیری بسزایی در قیمت نهایی دارد. به صورت کلی قیمت کانکس مسکونی به شرح زیر است و در قیمتی بازه 3.500.000 میلیون تومان تا 7.800.000 تومان متغییر است.(قابل ذکر است که در این قیمت امکانات خواب و سرویس و آشپزخانه حساب شده و در صورت حذف این موارد هزینه های مربوطه کسر خواهد شد)

 • قیمت کانکس مسکونی 12 متری
 • قیمت کانکس مسکونی 40 متری
 • قیمت کانکس مسکونی 50 متری
 • قیمت کانکس مسکونی 90 متری

قیمت کانکس 6 متری در ابعاد 2/5*6

کانکس 6 متری که به عنوان یکی از محصولات پر فروش است و در مدل های مختلف تولید میشود و به دلیل اینکه جمع و جور است به راحتی میتوان آن را حمل کرد و در مکان های مختلفی نسبت به مدل های آن ازش استفاده کرد. طبق مطالب بالا قیمت کانکس های 6 متری به شرح زیر است:

 • کانکس 6 متری کارگاهی از 22 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس 6 کارگاهی سنگین از 40 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ساندویچ پانل 6 متری از 80 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ویلایی 6 متری از 3.500.000 تا 7.800.000 متغییر است

قیمت کانکس 90 متری

کانکس های 90 متری جز بزرگترین سازه های پیش ساخته محسوب میشوند که در مکان ها و پروژه های عظیم به کار گرفته میشوند. به این دلیل که این سازه ها اکثرا اختصاصی بوده و افرادی خاصی از آن استفاده میکنند باید برای برآورد دقیق قیمت سازه با کارشناسان مامیس تماس بگیرید.

قیمت کانکس 12 متری در ابعاد 2/5*12

کانکس های 12 متری سازه ای پر کاربرد و عمومی هستند و به دلیل قیمت های مقرون به صرفه از محبوبیت خاصی برخوردارند برخی قیمت های کانکس 12 متری به شرح زیر است:

 • قیمت کانکس کارگاهی 12متری معمولی از 46 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس کارگاهی سنگین 12 متری از 78 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ساندویچ پانل 12 متری از 180 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ویلایی 12 متری نیز نسبت به موارد و امکانات متغییر است که در بالا عرض کردیم

قیمت کانکس 15 متری در ابعاد 2/5*6

کانکس های 15 متری نیز جز پر کاربرد های خانواده سازه های پیش ساخته هستند و به طور کلی قیمتی از 40 میلیون به بالا دارند شما باید جهت اطلاع از قیمت های دقیق و بروز با مامیس کانکس تماس حاصل فرمایید

قیمت کانکس 4 متری در ابعاد 2/5*4

کانکس های 4 متری به این دلیل که خیلی کوچک هستند اغلب برای اسکان نهایتا یک نفر کاربرد دارد و بیشتر جهت نگهبانی یا مدل سرویس بهداشتی کاربرد دارد. حال در زیر لیست قیمت کانکس 4 متری نسبت به مدل های مختلف را قرار دادیم؛

 • قیمت کانکس کارگاهی 4 متری معمولی از 18 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس کارگاهی 4 متری سنگین از 35 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ساندویچ پانل 4 متری از 51 میلیون شروع می‌شود
 • قیمت کانکس ویلایی 4 متری هم همانند دیگر مدل های این سازه است

قیمت کانکس 36 متری در ابعاد 3*12

کانکس های 36 متری هم جز سازه های بزرگ هستند و برای اسکان و یا خوابگاه در کارگاه های بزرگ به کار گرفته می‌شوند و دارای قیمتی بیشتر از سایز کوچکتر هستند ولی این قیمت به قدری مقرون به صرفه است که هر شخصی را مذوب می‌کند.

مشخصات فنی و ویژگی های کانکس برای باغ

کانکس ها در ابتدای امر برای اسکان اضطراری افراد در پروژه ها و یا مواقع بحران استفاده می شدند که بیشترین استفاده آن برای سکونت نیروهای کار در پروزه های خارج شهری بوده است. با اینحال به مرور استفاده از کانکس برای امورات دیگری نیز توجیه پذیر شد. مهمترین مزیت کانکس ها، پیش ساخته بودن و سرعت بکارگیری و نصب و استفاده از آنهاست. کانکس های سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی و … به عنوان کاربردهای دیگر آن مطرح شدند. امروزه با ستفده مصالح و متریال های موجود در بازار می توان کانکس های مسکونی برای برای باغ تولید کرده و سکونت داشت. کانکس باغی اسمی مصطلح در بین مشتریان است که برای کانکس های مسکونی و یا همان ویلایی استفاده می شود.

ما در ادامه برخی ویژگی های کانکس های تولیدی دپوماشین را توضیح می دهیم که در ساخت کانکس برای باغ رعایت شده است. انواع کانکس تولیدی دپوماشین برای استفاده در باغ به شرح زیر است

 • کانکس مسکونی برای باغ با متراژ معین
 • کانکس سرایداری برای باغ
 • ساخت کانکس در باغ

ابعاد و اندازه کانکس باغ

در ساخت کانکس برای باغ ابعاد و اندازه مولفه مهمی برای طراحی ، ساخت و قیمت است. بر اساس سفارش مشتری و فضای مورد نیاز متراژ مشخص شده و بخش های مختلف آن در نظر گرفته می شود. ابعاد کانکس باغی تعیین کننده طراحی و ساخت شاسی و اسکلت کار می باشد به نحوی که خروجی کار استاندارد بوده و دارای عمر و دوام حداکثری باشد. دپوماشین توان طراحی و ساخت کانکس از ابعاد کوچک ۲۰ متر تا کانکس های بالای ۱۰۰ متر را به صورت یک طبقه و چند طبقه دارد.

نمای بیرونی کانکس باغی

نمای بیرونی هر سازه ای جزو اولویت افراد است که باعث زیبایی های دیداری می شود. نمای بیرون با استفاده از انواع چوب و ترموود و سایدینگ و یا ورق های ساندویچ پنلی با طرح چوب ساخته می شود. اکثرا سقف کانکس به صورت شیب دار و از ورق گالوانیزه خواهد بود که جلوه زیبایی به کار می دهد.

نمای داخلی

نمای داخلی کانکس می تواند با استفاده از دیوارپوش یو.پی.وی.سی و یا ساندویچ پانل ساخته شود. در صورتی که شما به دنبال ایحاد یک فضای سنتی و کلاسیک با استفاده از شومینه و یا اجاق و کرسی هستید، پیشنهادمان استفاده از ساندویچ پانل است که در برابر آتش سوزی مقاوم است.

قیمت کانکس اداری

کانکس اداری سازه‌هایی از پیش ساخته شده هستند که می‌توانند به مانند یک دفتر کار مورد استفاده قرار گیرند. در حال حاضر کانکس اداری از جمله پر مصرف‌ترین نوع سازه‎‌ها به شمار می‌رود و به همین دلیل استعلام قیمت کانکس اداری در حال حاضر نسبت به گذشته بسیار بیشتر انجام می‌شود.

قیمت کانکس اداری براساس طراحی کانکس مورد نظر و موارد استفاده‌ای که قرار است در یک ساختمان داشته باشند و تعداد پرسنلی که قصد فعالیت در آن را دارند متفاوت از دیگری خواهد بود. این کانکس‌های اداری متناسب با خدماتی که ارائه می‌دهند می‌توانند در قیمت کانکس اداری تاثیر بسیاری گذارند.

پیش از استعلام قیمت جهت خرید کانکس اداری باید در ابتدا، کاربری کانکس را در نظر داشته و سپس متناسب با نیاز مشخص شده از نظر ابعاد و مساحتی که برای کانکس‌های اداری وجود دارد یکی از آنها را در نظر گرفته و جهت استعلام آن برآیید، البته در صورتی که کانکس‌های موجود متناسب با ابعاد مورد نظر وجود نداشته باشد می‌توانید در خصوص سفارشی سازی آن اقدام کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ « بررسی مسائل مخلتلف کانکس ویلایی»

دیدگاهتان را بنویسید