اجاره خودرو در ایران و سراسر جهان

وجود شبکه گسترده اجاره ماشین این امکان را به شهروندان، مسافران کاری و گردشگران می‌دهد تا بتوانند با کمترین هزینه به آسودگی سفر کنند. سوییچ طیف وسیعی از خودروهای باکیفیت از کلاس اقتصادی تا لوکس را برای اجاره خودرو فراهم نموده است و شما می‌توانید خودرو‌ مناسب خود را از از بین این خودرو ها انتخاب نمایید . خدمات شامل اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده می باشد . کرایه خودرو هم اکنون در 15 استان در غالب 22 ایستگاه برای شما مشتریان گرامی فراهم است و میتوانید کرایه ماشین مورد نیازتون در هر کدام از این ایستگاه ها با شرایطی آسان انجام دهید و از خدمات متنوع بهره مند شوید.چ

ماشین جذاب برای اجاره خودرو در کیش

مسافرت به مناطق دوردست کشور با ماشین شخصی کار بسیار دشواری است. معمولا افراد برای رفتن به جزیره کیش یا قشم ترجیح می‌دهند با هواپیما سفر کنند. اما مسئله مهم درباره این نوع مسافرت‌ها اجاره خودرو و هتل است. مخصوصا اگر قصد سفر تفریحی یا کاری به جزیره کیش را دارید، حتما باید به این دو مورد دقت کنید. خوشبختانه در حال حاضر انواع اجاره ماشین ارزان در کیش، کار را برای مسافران راحت کرده‌اند.

توضیحات و قوانین اجاره ماشین در کیش

یکی از جذاب ترین امکانات کیش اجاره دادن ماشین های لوکس به گردشگران می باشد که باعث میشود علاقه مندان به انواع خودروهای لوکس حداقل برای چند روز رویای خود را به واقعیت تبدیل کنند. شما میتوانید با قیمتی مناسب اخرین مدل ماشین خارجی را در اختیار داشته و رانندگی کنید. برای استفاده از تمام امکانات کیش و تجربه تفریحات متنوع جزیره نیاز هست که ماشینی داشته باشید تا به راحتی به نقاط مختلف شهر رفته و از سفر لذت ببرید.

مدارک لازم جهت اجاره و کرایه ماشین در کیش

 1. اصل گواهینامه معتبر
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت

پس از ارائه مدارک مورد نیاز و امضای قرارداد به مدت حداقل یک شبانه روز ، شما میتوانید از میان مدل های اعلام شده در لیست اتومبیل های شرکت ارائه دهنده ، خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت اجاره ماشین ها بسته به نوع و مدل آن ها متفاوت می باشد.

نمونه مواردی که در قرارداد اجاره ماشین ذکر شده است :

 • کیلومتر قابل استفاده در هر شبانه روز 200 کیلومتر میباشد و بابت هر کیلومتر اضافه برابر اجاره بهاء محاسبه و دریافت میگردد.
 • مستأجر اقرار نموده که دارای گواهی نامه معتبر بوده و متعهد به رعایت کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی و انتظامی جزیره کیش میباشد و در صورت تخلف و توقیف خودرو موظف به جبران کلیه خسارت و اجاره بهاء می باشد و در صورت ارتکاب هرگونه عمل خلاف شرع و قانون ، عدم رعایت شئونات اسلامی (جابجایی حیوانات و یا حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی) با مورد اجاره و نتیجتاّ ارجاع موضوع به مراجع انتظامی و قضایی پاسخگویی آن رأسا با مستأجر بوده و مستأجر متعهد است در صورت تاخیر سریعأ موجر را مطلع و نسبت به تحویل خودرو یا جبران خسارت ناشی از توقیف احتمالی در پارکینگ اقدامات لازم را صورت دهد. بدیهی است در صورت توقف خودرو توسط مراجع ذیربط به ازای هرروز توقف برابر اجاره بها از مستأجر دریافت خواهد شد.
 • عین مستأجره برابرمقررات قانونی نزد مستأجر امانت بوده و مستأجر موظف است بدون تعدی و تفریط از مورد اجاره استفاده و برابر تعاریف این قرارداد نسبت به همکاری و سپس تحویل آن در انقضای مدت موجر اقدام نماید.
 • مستأجر موظف است از مورد اجاره استفاده نماید و حق انتقال منافع مورد اجاره را در هیچ شرایطی به غیرندارد و در صورت واگذاری خودرو به غیر و بروز خسارت مستأجر متعهد به جبران کامل خسارت وارده به خودرو به انضمام کاهش ارزش خودرو که ناشی از سانحه ایجاد شده می باشد، خواهد بود.
 • مستأجر می بایست در صورت بروز هرگونه خسارت فنی و یا وقوع هرگونه حادثه خودرو را متوقف و مراتب را به پلیس و موجر اطلاع داده و از تعمیر و یا جابجایی خودرو بدون هماهنگی موجر خودداری نماید.ضمنأ ورود خودرو به هرگونه خاکی و کنار ساحل ممنوع می باشد.
 • تمدید قرارداد باید با موافقت شرکت بوده و مستأجر می باست اتومبیل را در صورت عدم استفاده در پارکینگ اَمنی پارک نماید و متعهد خسارت احتمالی می باشد.
 • پرداخت کلیه جرائم و تخلفات منظوره در طول قرار داد بعهده مستأجر بوده و شرکت در این خصوص تکلیفی نخواهد داشت، بدیهی است تسویه حساب نهایی با ارائه برگ عدم خلافی از راهنمایی و رانندگی امکان پذیر خواهد بود.
 • انجام هرگونه حرکات نمایش از قبیل دریفت، درگ یا دست بردن در سیستم فنی (باز کردن گاز اتومبیل های اسپورت) ممنوع بوده و به نسبت خسارات وارده شامل جریمه و خسارت می گردد.
 • سرعت مجاز طبق تابلوهای نصب شده در خیابانها بوده و بستن کمربند ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است.
 • موجر مسئول اشیاء بجا مانده در اتومبیل نبوده و مستأجر در طول مدت اجاره مسئول نگهداری اجناس خود در خودرو می باشد.
 • رعایت نظافت بیرونی و درونی خودرو بعهده مستأجر و استنکاف از این امرموجب اخذ مبلغ 40 هزار تومان بابت هزینه کارواش می باشد.
 • استعمال دخانیات در داخل خودرو اکیدا ممنوع می باشد و در صورت بروز خسارت در این خصوص خسارت دریافت می گردد.

جزیره کیش جذابیت زیادی دارد و به دلیل داشتن جاذبه‌های متنوع و سرگرمی‌های گوناگون، سالانه از گردشگران و مسافران بسیاری میزبانی می‌کند. این جزیره استان هرمزگان چون نگین در آب‌های نیلگون خلیج فارس می‌درخشد و در آن آب و هوای گرم و مرطوب، با داشتن انواع و اقسام تفریحات دریایی و غیر آبی، گردشگران را از اقصی نقاط ایران به سمت خود جذب می‌کند. کافیست شما هم اهل سفر باشید؛ پس به راحتی می‌توانید با شرکت در تور ارزان کیش و یا تهیه یک بلیط چارتر ، به این جزیره دوست داشتنی واقع در جنوب کشور سفر کنید. حتما در عکس کیش دیده‌اید که لذت رانندگی در خیابان‌های چراغانی، چقدر مورد استقبال مسافران و گردشگران علاقه‌مند به  اجاره خودروهای لوکس و یا اجاره خودرو ارزان در کیش قرار گرفته است. به نوعی که اکثر مسافرانی که پا به این جزیره مرجانی ایران می‌گذارند، حتما در برنامه گردشگری خود به یکی از مراکز اجاره خودرو در کیش هم مراجعه می‌کنند تا بتوانند با اجاره خودرو مورد نظرشان، لحظاتی سرشار از تفریح و هیجان بسازند و خاطرات فراموش نشدنی رقم بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید